На додачу до всього шофер поводив себе із пасажиром неввічливо та навіть намагався вигнати з автобуса без будь-яких на те підстав.

Схоже У Києві водій маршрутки вигнав підлітка з пільгами і побив його: відео інциденту

Вигадав власні "закони"

Конфлікт виник, коли водій почав вимагати від захисника передати йому в руки посвідчення учасника бойових дій. Однак чоловік сказав, що вже показав документ на камеру, коли заходив у автобус.

Втім зухвалий представник перевізника не вгавав і почав доводити, що в нього та власника його оператора діють свої "закони", а тому водій особисто має продемонструвати на камеру чуже посвідчення.

Водій Skybus до Борисполя обматюкав ветерана АТО, скандал на Південному залізничному вокзалі Києва
Водій поводив себе зухвало і постійно грубив ветерану / Скриншот відео

"Класика" маршрутників – виганяти ветеранів

Після того, як воїн відповів, що не зобов'язаний давати незнайомцям свої документи, водій почав вигукувати, що не з'їсть посвідчення, а згодом взагалі став вимагати, аби пасажир вийшов із транспорту.

Сервіс та культура тільки снилися

Не домігшись свого, водій продовжив суперечку, звертаючись до ветерана на "ти". Коли чоловік зробив йому зауваження з цього приводу, він обурився, що таке правило ніде не записане. В кінці шофер взагалі втратив терпіння і, нахилившись до пасажира, вилаявся: "Ти п***рас".

У Києві водій автобуса обматюкав ветерана АТО: відео – Увага! Присутня нецензурна лексика! 18+

Запорізький "брат" київського водія: подібна історія

У Запоріжжі водій міської маршрутки нецензурно облаяв пільговика, який показав посвідчення. Нахабний хам кричав на пасажира, посилав його і стверджував, що всі пільги скасовані. Потім він ще й брудно обізвав чоловіка і погрожував поквитатися, коли зупинить транспорт.