Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Раніше у мережі опублікували фото зниклих дітей.

Згідно з повідомленням, 26 жовтня батько дітей сповістив до поліції, що його колишня дружина забрала хлопчика і дівчинку та зникла. Згодом правоохоронці знайшли жінку неподалік від Чернігова в неадекватному стані та без дітей.

Читайте також: У Китаї жінка влаштувала криваву різанину серед дошкільнят: 14 дітей поранено

Жінку привезли до відділу поліції та до неї прибули медики. Матір дітей розповіла, що пішла купатися з ними на озеро і ті втопилися.

Тоді поліцейські виїхали на озеро, але першого дня знайти нікого не вдалося. Пошуки продовжили 28 жовтня разом з водолазами, вони і знайшли тіла 2 маленьких дітей.

Жінку затримали, їй загрожує 15 років ув’язнення.

Київ матір втопила дітей кримінал вбивство
Тіла дітей, яких втопила рідна матір у Києві

За інформацією Facebook-спільноти "Киев Оперативный", у день зникнення дітей їхньому батькові зателефонував невідомий і сповістив, що знайшов телефон однієї дитини. Батько поїхав на зустріч, забрав телефон і вирушив за місцем проживання дітей і їх матері. Двері до квартири були відчиненими, а вдома нікого не виявилося.

Матір дітей 36-річна Катерина, яка працює в дитсадку, на роботу не з'явилася. Дітей у дитсадок теж не привела. З останніх подій перед інцидентом відомо було лише те, що матір відпросила своїх дітей з гуртка фігурного катання нібито через те, що вони захворіли.

Також відомо, що батьки Катерини проживають в окупованому Криму, а сама жінка ніколи не була помічена за вживанням алкоголю. Вже в Києві вона зізналася, що втопила дітей в озері Дарницького району. Сама теж хотіла втопитися, але не змогла.