Скульптура, за задумом, показує обійми цифр один і два, які мають багату символіку. Перша цифра прикрашена шведським прапором, а друга - українським. Крім того, це цифри року, коли відбувалось Євро, а також - рахунок матчу 2:1 Україна-Швеція.

У відкритті взяли участь посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен, голова КМДА Олександр Попов, ініціатор україно-шведського фестивалю "Rock’n’Sich" Олег Скрипка та представники Асоціації вболівальників Швеції.

"Мені дуже приємно , що в Україні з'явився такий пам’ятник. Тисячі шведських вболівальників у минулому році відвідали Україну. Цей пам’ятник є символом шведсько-української дружби. Це міст у Європу, це міст у майбутнє", - вважає посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен.

Дипломат додав, що аналогічного пам’ятника на честь дружби між Україною та Швецією на теренах їхньої країни немає, однак його можуть відкрити, коли у Швеції відбудеться чемпіонат, схожий на Євро-2012.

Нагадаємо, за результатами конкурсу на створення найкращого пам'ятника шведським фанам у Києві перемогла робота знаного в Києві творчого дуету Костянтина Скретуцького та Федора Баландіна.