Правоохоронці перевірили інформацію про можливий вандалізм. Про це в Шевченківському райуправлінні поліції Києва розповіли Інтерфакс-Україна.

Читайте також У Полтаві за ніч потрощили три дошки героям АТО: поліція просить впізнати вандала – відео

У поліцію заяв щодо нібито скоєного акту вандалізму не надходило.

Але ми перевірили інформацію, переглянули записи з камер відеоспостереження і виявилося, що ніякого вандалізму не було, виставку просто здуло вітром,
зазначили у поліції.

Згодом невідомий чоловік просто склав плакати та фотографії.

Що було раніше

Напередодні у фейсбуці Національного музею Революції Гідності повідомили, що невідомі пошкодили виставку, присвячену боротьбі за свободу і гідність в різні історичні періоди.

Вночі, 6 квітня зіпсовано нашу виставку "Століття нескорених" на Майдані Незалежності,
– йшлося у повідомленні.

У музеї розповіли, що експозицію присвятили боротьбі українців за свободу й гідність у різні історичні періоди. На виставці розмістили плакати, які розповідають про революційні події. У проєкті використали світлини з архіву самого музею, а також Центру досліджень визвольного руху та з відкритих джерел.

зловмисники знищили виставку у києві
Зруйновані експонати виставки / Фейсбук музею

зловмисники розтрощили кілька плакатів
З дощок вітром здерло плакати / Фейсбук музею

"У час обмежень у громадських місцях, парках, на дитячих майданчиках та контролю за їх виконанням, правоохоронці безпорадні перед вандалізмом у центрі Києва", – наголосили в музеї.

Крім того, у закладі додали, що вже підготували заяву в поліцію.

Що відомо про Національний музей Революції Гідності? Меморіально-музейний комплекс, присвячений подіям Революції Гідності. Заклад створений 18 листопада 2015 року. Належить до сфери управління Українського інституту національної пам'яті. Указом Президента України від 12 квітня 2016 року отримав статус національного.

Восени 2018 року заклад відкрив свою першу сталу локацію – Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, в оновленому після пожежі Будинку профспілок. Восени 2019 року на місці будівництва музею відкрито виставкову локацію просто неба "М³: Майдан Меморіал Музей".