Мешканців залякують, їм підпалюють машини, вочевидь, намагаючись пояснити що вони тут не господарі. І, попри такий невтішний розклад, у кріслі сільради вже 34 роки один і той самий пан Кодебський.

На перший погляд тиха і мирна Петропавлівська Борщагівка. Перехрестя вулиць Княгині Ольги і Васильківської, елітні маєтки, приватна охорона, територія з кількох сторін огороджена шлаглабаумом. Трьома ділянками і маєтком тут володіє нікому невідома громадянка Зоя Мельник. Але у селі говорять, що проживає дехто інший – значно вищого рангу.

Читайте також: Дармові гектари: за якою схемою Добкін розкрадав харківські землі

Останнім часом під боком самого очільника служби безпеки розгортається справжній трилер із підпалами, погрозами і розправами.

Спецоперація силовиків у кінці жовтня поставила на вуха чи не усе село. Як виявилось забудовника, який активно зводить по силу нові й нові ЖК та в останні місяці був змушений поставити об'єкти на паузу, шантажували активісти такої собі організації "Борщагівська Січ". Нацполіція встановила:
вимагали і отримали 200 тисяч доларів в обмін на те, що протестів більше не буде.

Одночасно у простих мешканців Петропавлівської і Софіївської Борщагівки проводять обшуки: шукають документи, причетні до забудовника. Шок і обурення та тінь чи не на всю тамтешню громаду. І, можливо, остання крапля у боротьбі місцевих проти забудовника на селі.

Про боротьбу активістів із забудовником – дивіться у резонансному журналістському розслідуванні програми "ЦРУ".