Таку думку він висловив в інтерв'ю "Фактам".

"Спостерігаючи за підготовкою, яку провели шведи на "Глобен-арені", я розумію, що подібний захід можна провести лише на стадіоні "Олімпійський" у Києві. Щодо даху, то там є спеціальна система, здатна створити ще більший "дашок". З нинішніми сучасними технологіями можна зробити тонку плівку, яка повністю закриє купол стадіону. Що стосується поля, то є спеціальні покриття", — вважає Нищук.

Також міністр розповів, що "Олімпійський" може прийняти вдвічі більше глядачів, ніж Стокгольм цього року. Завдяки цьому можна знизити ціну квитка.

Якщо нам вдасться провести конкурс на "Олімпійському", то за кількістю глядачів ми зможемо побити всі рекорди Євробачення. У Швеції 18 тисяч глядачів. Наш стадіон вміщує 40 тисяч. Зрозуміло, що задіємо не всі місця, але кількість тих, хто прийшов на концерт може бути вдвічі більшою, аніж на "Глобен-арені". До того ж можна використати площі "Олімпійського", зробивши там "Євроклуб". У Стокгольмі доводилося долати значну відстань від "Глобен-арени" до "Євроклубу", де відбувалися цікаві зустрічі,
— прокоментував він.

Не оминув увагою посадовець і претендентів на ведучого конкурсу, заявивши, що, попри величезний досвід у цій ролі, він наразі займається державними справами, тому його кандидатуру розглядати не варто.

"У нас є досить багато цікавих особистостей. Питання полягає в тому, що ведучі Євробачення повинні чудово володіти англійською мовою. В ідеалі — ще й французькою. Мені складно сказати зараз, хто це міг би бути: Сергій Притула, Юрій Горбунов. Було б чудовою ідеєю зробити ведучою Вєрку Сердючку, але, на мою думку, Андрій Данилко не дуже добре говорить англійською мовою. Думаю, у нас ще є час визначитися", — підсумував Євген Миколайович.

Читайте також: Що означає перемога на Євробаченні? Політика чи мистецтво в аналізі спеціалістів

Нагадаємо, співачка Джамала перемогла на цьогорічному Євробаченні, представляючи Україну у Стокгольмі з піснею "1944". Відтак Євробачення-2017 відбудеться в Україні.

До слова, в Національній телекомпанії України розповіли, коли оберуть місто-господаря та розпочнуть підготовку.