Про це повідомляє 24 канал.

Черга охочих покласти квіти розтягнулася на кілька сотень метрів. Попрощатися з Поплавською прийшли здебільшого шанувальники її творчості, серед яких і підлітки, і літні люди. Особливо емоційно на загибель акторки реагують присутні жінки: вони багато плачуть.

Дивіться також: Похорон Марини Поплавської на Житомирщині: фото та відео з церемонії прощання


Кияни прийшли попрощатися з Мариною Поплавською

Всі згадують Поплавську як працьовиту акторку і гумористку. Кажуть, що вона відпрацьовувала свої ролі доти, допоки поки не вийде ідеально. Колеги називали Поплавську "головною тещею країни", а також світлою, доброю, при цьому жінкою зі сталевим характером.

Читайте також: З’явились останні фото Марини Поплавської за день до загибелі в ДТП


Щоб попрощатися з Поплавською, люди вишикувались у довгу чергу


Попрощатися з Мариною Поплавською прийшла Руслана Писанка

Через годину після початку прощання з Поплавською ряди охочих провести акторку в останню путь спорожніли.

Читайте також: Марина Поплавська загинула в ДТП: що трапилось та хто ще постраждав

Додамо, що 22 жовтня тіло Поплавської відвезуть у Житомир. Там церемонія прощання почнеться з 10:30 у залі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги.

Відспівування акторки проведуть у Кафедральному Соборі Святої Софії. Цього ж дня акторку поховають на Корбутовському кладовищі на Центральній Алеї в Житомирі.

Відео 24 каналу з прощання з акторкою "Дизель Шоу" Мариною Поплавською

Нагадаємо, 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Окрім того, постраждали та були госпіталізовані актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов.

Хто така Марина Поплавська? Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.