Лавров в ООН погрожував "ядерною доктриною"

От такі зміни очікують окуповані українські землі, якщо їх впишуть у конституцію росії. Про все це лавров говорив на пресконференції в ООН, а його слова розтиражували російські пропагандистські ЗМІ.

Читайте також Заговорив про "об'єктивність": лавров зробив цинічну заяву щодо місії МАГАТЕ на ЗАЕС

За його словами, уся територія російської федерації, яка закріплена і додатково може бути закріплена в конституції росії, безумовно, перебуває під повним захистом держави. Мовляв, "усі закони, доктрини, включно з ядерною, концепції та стратегії росії поширюються на всю її територію".

Також лавров прокоментував заяву про неминучу відповідь США у разі "приєднання" до росії окупованих територій. Мовляв, "займатися якимись похмурими прогнозами" у нього бажання немає.

Водночас лавров заявив, що, "поставляючи зброю Києву, США, Євросоюз і НАТО не претендують на статус нейтральних, і не можуть стверджувати, що не беруть участі в конфлікті".

Реакція МЗС України

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував такі абсурдні заяви лаврова. Він наголосив, що Україна не піддасться, і закликав світ не терпіти таких погроз.

Абсолютно неприпустимі заяви путіна і лаврова про можливе застосування ядерної зброї. Україна не піддасться. Ми закликаємо всі ядерні держави висловитися зараз і ясно дати зрозуміти росії, що така риторика поставить світ під загрозу і ніхто її не буде терпіти,
– заявив він.

До теми – лавров видав нові коники на Радбезі ООН: дивіться відео