Як зазначають самі офтальмологи, наявність сучасного обладнання для лазерної корекції зору є необхідним мінімумом та визначеним стандартом галузі. Проте навіть нові розробки повинні підкріплюватися компетентною діагностикою.

До теми Методи Genius Pro та Genius Plus – гарантія безпеки та результату лазерної корекції зору

Так, київська "Німецька очна клініка" використовує найшвидший у світі ексимерний лазер дев'ятого покоління. Завдяки застосуванню технології StreamLight він відрізняється точністю та гарантує максимальну безпеку. Однак це не всі переваги медзакладу.

Перш ніж знайомити пацієнтів із перевагами сучасних методів лікування за допомогою лазеру, офтальмологи проводять ретельну діагностику. Таким чином вони виключають підозру будь-яких захворювань, які можуть впливати на стан зорової функції пацієнта, протікання офтальмологічного лікування або накладати будь-які обмеження на вибір терапії. При потребі клініка також призначає додаткове обстеження у профільних фахівців.

Лише після діагностики стану очей пацієнта офтальмологи визначають найкращий метод подальшого лікування.

Стандартний набір діагностичних процедур у Німецькій клініці

У київській "Німецькій очній клініці" вважають, що успіх операції починається з правильної, ретельної та точної діагностики зорової функції пацієнта, а також виявлення індивідуальних особливостей будови очей. Для цього у клініці використовується спеціальне обладнання та комплексний підхід:

 • Опитування пацієнта – докладне обговорення історії проблем зі зором та хвороби очей і здоров'я в цілому, а також будь-яких симптомів, пов'язаних з функцією зору, і факторів, які виникають через особливості роботи або стилю життя пацієнта. Тобто у комплексі лікар оцінює все, що може негативно позначитись на стані зору пацієнта.
 • Перевірка гостроти зору таблиці.
 • Візуальний огляд пацієнтів, включаючи оцінку рефракції.
 • Оцінка бінокулярного зору.
 • Огляд переднього відрізка ока, а також повік, вій, кон'юнктиву, слізної оболонки, рогівки, передньої камери.
 • Оцінка стану сітківки ока.
 • Надпорогова оцінка полів зору.
 • Тонометрія. Тонометр випускає м'який струмінь повітря на рогівку та вимірює внутрішньоочний тиск (ВГД). Потім рівні ВГД використовуються для оцінки того, чи ви схильні до ризику глаукоми або інших очних захворювань, таких як відшарування сітківки.


"Німецька очна клініка" пропонує комплексний підхід з найсучаснішим обладнанням / Фото Німецька клініка

Також стандартними у клініці є такі методи діагностики:

 • Діагностична візуалізація переднього відділу ока (форма рогівки, товщина рогівки та натуральний кришталик – Oculus Pentacam).
 • Оптична когерентна томографія – сітківки ока (головки зорового нерва та макули).
 • Подальші діагностичні тести (за потреби, залежно від конкретного пацієнта).

Працівники медзакладу наголошують, що завдяки наявності сучасної діагностичної лінії весь процес проходить досить швидко, лише за один прийом, та не викликає втому у пацієнта.

Використання найсучаснішого лазера з технологією StreamLight

Одна із переваг Німецької клініки – застосовання для корекції зору найсучаснішого лазера 2023 модельного року.

Ця система є найшвидшим ексимерним лазером у світі. Його використання гарантує максимальну точність та безпеку під час операції. Технологія, яку дозволяє виконати новий лазер, називається StreamLight.

Це повністю безконтактна, максимально безпечна технологія, тому що ніякі інструменти не торкаються ока, а тільки промінь лазера контактує з оком пацієнта,
– пояснюють офтальмологи.

Лазер застосовується для лікування:

 • лазерної корекції зору при міопії (близькозорості),
 • гіперметропії (далекозорості),
 • астигматизму.

Переваги лікування зору у Німецькій клініці

Робота із сертифікованим та високоякісним обладнанням

Загальна безпека використання даного лазера забезпечується технологічними характеристиками. Все обладнання проходить суворі випробування та тестування як на стадії розробки, так і під час виробництва кожного конкретного апарату, а безпека використання даного лазера у медицині підтверджується необхідними сертифікатами.

У "Німецькій очній клініці" індивідуальний підхід до кожного пацієнта / Фото Німецька клініка

З пацієнтами працює лише висококваліфікований персонал

Важливо, що до роботи з цим обладнанням допускаються лише висококваліфіковані лікарі, які спеціалізуються в галузі лазерної корекції зору. Усі вони отримали спеціальну підготовку для роботи на цьому устаткуванні та мають достатній досвід.

Точність та безпека операції

Німецька клініка гарантує захист від попадання променя лазера на інші ділянки ока, не залучені в операції.

Я хочу заспокоїти пацієнтів і запевнити їх, що ймовірність збою лазера із запрограмованою траєкторією зараз дорівнює нулю,
– наголошує представниця медзакладу.

І додають, що мимовільний рух очей не становить жодної небезпеки під час операції. Тим паче сучасна установка відстежує траєкторію руху ока пацієнта з частотою 500 разів на секунду, тобто помічає будь-яке відхилення. В такому разі мікрорух компенсується зміною напрямку лазерного променя, а в момент, коли око пацієнта раптом зробить значний мимовільний рух убік, дія лазерного променя припиняється. Тому очам під час операції нічого не загрожує.

Захист від можливого потрапляння в рану інфекцій чи сторонніх речовин

Параметр захисту від потрапляння інфекцій та сторонніх речовин у відкриті ділянки ока також легко забезпечується німецьким лазером, оскільки, як зазначалось, технологія StreamLight повністю безконтактна. Ніякі інструменти не торкаються оброблюваної ділянки ока. Вся операція здійснюється лише за допомогою лазерного променя.

Швидкий результат

Лазер, який встановлений у Німецькій клініці, неймовірно швидкий. Він дозволяє коригувати гостроту зору на одну діоптрію лише за 1,4 секунди. Ця характеристика лазера дозволяє значно скоротити час операції.

Комплекс цих характеристик дає змогу лікарям "Німецької очної клініки" пропонувати пацієнтам точні і безпечні методи відновлення зору для найширшого спектра порушень та з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.