У легіоні підтвердили, що їхній рух територією Росії триває, щоб звільнити країну від кремлівської диктатури. Російські добровольці зазначили, що їхня країна буде обов'язково вільною.

Дивіться також Росіяни розстріляли на Бєлгородщині цивільну автівку, прийнявши її за транспорт добровольців

Російські добровольці уразили ціль у Шебекіно

У легіоні "Свобода Росії" розповіли, що 2 червня російські добровольці вдарили по скупченню путінської армії у місті Шебекіно. На місці удару з'явився величезний стовп чорного диму.

Легіон "Свобода Росії" вдарив по скупченню окупантів у Шебекіно: дивіться відео

Наразі достеменно невідомо, скільки саме російських загарбників дістали поранення від влучного пострілу. До того ж у легіоні "Свобода Росії" не зазначили, як саме і за допомогою чого їм вдалося завдати удару по населеному пункту території Росії.

Російські добровольці оголосили про "новий етап звільнення" Бєлгородщини

  • Легіон "Свобода Росії" та Російський добровольчий корпус 1 червня заявили, що почали "другий етап" операції на території Бєлгородській області. Наразі бійці проводять рейд біля села Нова Таволжанка поблизу Шебекіно.
  • Після цього російське мвс оголосило план "Фортеця". Його застосовують для того, щоб запобігти захопленню об'єктів органів внутрішніх справ і військ ворожими військами.
  • Однак план мвс провалився, адже російські добровольці "накрили" путінських правоохоронців із РСЗВ "Град". У РДК зазначили, що їм допомогли у цьому місцеві.
  • Згодом РДК опублікували кілька відео з рейду на території Бєлгородщини. Вони їхали "рідними просторами" на новій бойовій броньованій машині.