Сума грантового фонду складає 1 мільйон гривень, зазначає 24 Канал. Подати заявку можна на сайті програми до 26 січня 2024 року.

Читайте також Ми здатні все змінити: інтерв'ю із заступником міністра економіки про війну, бізнес та майбутнє

Взяти участь у відборі та отримати фінансування в рамках THINK ON. Ukraine можуть українські виробничі та сервісні компанії, що застосовують інновації в продукті та бізнес-підході. Для цього вони повинні бути на ринку не менш як 2 роки, мати в команді від 5 до 50 працівників тощо. Детальна інформація про умови участі доступна на сайті програми у розділі "Критерії".

У 2024 році грантова програма THINK ON. Ukraine фокусується на підтримці мікропідприємництва та малого бізнесу, тому грантове фінансування розділять між собою три переможці:

 • 1 місце – 500 тисяч гривень;
 • 2 місце – 300 тисяч гривень;
 • 3 місце – 200 тисяч гривень.

Цього року компанія Lenovo передбачила ще більше можливостей для навчання учасників. Так, усі охочі зможуть пройти поглиблений навчальний курс із розвитку та масштабування власної справи, який складатиметься з 9 лекцій. На фіналістів чекає майстер-клас із публічних виступів перед пітчингом, а також окрема лекція від голови журі Андрія Федоріва.

Етапи проєкту

Проєкт відбуватиметься в кілька етапів:

 • 26 січня – дедлайн прийому заявок;
 • 29 січня – старт навчального курсу;
 • 21 лютого – оголошення 10 фіналістів;
 • 13 березня – фінальний пітчинг для визначення переможців, які отримають грантове фінансування. Відбудеться наживо в інноваційному парку UNIT.City.

Розумні технології Lenovo підвищують ефективність та доходи підприємств та навіть галузей у всьому світі. Тому завдяки Think ON. Ukarine ми хочемо поділитись своїм досвідом, експертизою та надати додаткові ресурси для зростання малого бізнесу в Україні. Чим сильніші підприємці – тим міцніше економічне майбутнє нашої країни,
– коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні.

Журі проєкту

До складу журі увійшли:

 • Андрій Федорів – голова журі, маркетолог, підприємець, інвестор, засновник маркетингової агенції Fedoriv Agency. GP та CEO Vesna Capital Investment Fund;
 • Тарас Джамалов – генеральний директор Lenovo в Україні;
 • Інна Поперешнюк – підприємиця, співзасновниця "Нової Пошти", співвласниця ресторанів "100 років тому вперед", "Інші Бістро", "Інші Бар"та "Полтава";
 • Максим Заіка – операційний директор компанії Marie Fresh Cosmetics, переможець першої грантової програми THINK ON. Ukraine;
 • Ярослав Ярославський – мультипідприємець та інвестор, радник з розвитку бізнесу та співзасновник у PLATMA, ментор у Huge Thing/Google fot Startups, член ради Sikorsy Challange, засновник БФ "Свічадо".

На учасників чекають подарунки від компанії Lenovo та партнерів програми: Lean Institute Ukraine та Indi Vision.

Попередня грантова програма

Компанія Lenovo реалізувала грантову програму THINK ON. Ukraine у 2022 році з нагоди 30-річчя бренду ноутбуків ThinkPad. Тоді експертне журі грантової програми обрало як переможця компанію Bionerica, яка займається заготівлею та перероблюванням ягід і грибів.

Компанія отримала 1 мільйон гривень, які спрямувала на розширення виробничих потужностей переробного підприємства та збільшення кількості робочих місць.