Про це Уілшоу оголосив в ефірі Channel 4 News. Він розповів, що його мати була наполовину єврейкою, а його справжнє ім'я – Бенджамін.

За його словами, в молодості у нього було мало друзів, і він шукав компанію, до якої можна було б примкнути. Як зазначає колишній неонацист, загальне осудження з боку суспільства давало йому відчуття згуртованості з іншими членами партії.

Читайте також: Зброя, геї, уряд США, але не Путін – працівник російської "фабрики тролів" про тонкощі пропаганди

При цьому Уілшоу зазначив, що й сам став жертвою ненависті соратників, коли вони запідозрили його в нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Він зізнався, що спокійно дивився, як його товариші знущалися з інших людей, проте змінив свою позицію, коли сам став жертвою аналогічного переслідування.

Я відчуваю себе надзвичайно винним, справді. Крім того, через свою діяльності я відгородився від своєї сім'ї, і тепер я хочу позбутися цього, це занадто великий вантаж,
– додав він.

З 1980 років Кевін Уілшоу організував сотні демонстрацій британських правих екстремістів. На початку 1990 років він був затриманий поліцією за вандалізм в мечеті, а в березні 2017 року – за розпалювання ненависті в інтернеті.