За даними Дніпропетровської обласної військової адміністрації, 35 людей перевели до медичних закладів в західних областях України.

До теми Що відбувалося на вокзалі Краматорська після удару Росії: журналісти CNN стали свідками подій

Після цинічного обстрілу вокзалу, де цивільні громадяни чекали на поїзди для евакуації, до лікарень потрапило майже 100 людей, серед них – діти. Людей госпіталізували з мінно-вибуховими пораненнями, контузіями, струсом мозку.

Як повідомила очільниця департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОВА Вікторія Кулик, у лікарнях Дніпропетровщини поки залишаються 17 дорослих пацієнтів та 2 дітей з Краматорська.

Постраждалі розповіли про трагедію

Під ракетний обстріл на вокзалі потрапив 20-річний Стас, який раніше працював баристою. Маму з братом та сестрою хлопець на декілька днів раніше відправив у безпечне місце, а 8 квітня намагався евакуюватися разом з друзями.

Нас було четверо. Сиділи на лаві біля перону. Чекали на потяг. Їхати планували до Ужгорода. З нас усіх лише мене зачепило. Серйозно поранило руку. Багато людей, які були поряд, загинули,
– розповів Стас.

Тепер на молодого хлопця чекає довгий період відновлення руки, ще одна операція, а згодом – реабілітація.

Читайте також Леся Нікітюк розповіла про дівчаток з Краматорська, які дивом виїхали з міста до авіаудару

Під обстріл потрапив також 46-річний Євген з Костянтинівки Донецької області. Він – залізничник, черговий по станції. 8 квітня намагався вивезти стареньку тещу до Києва. У столиці вони мали поселитися у доньки.

"Уся площа перед вокзалом була заповнена людьми, які чекали на евакуаційні потяги. Раптом пролунали вибухи. Один з них – поряд зі мною. Дуже пошкодило руку. Я спочатку подумав, що її взагалі відірвало. А ще в мене серйозне поранення ноги. Буде потрібне протезування колінної чашечки", – розповів Євген.

Чоловік додав, що його 82-річна теща – не постраждала. Їй вдалось евакуюватись, тож зараз вона в безпеці у Києві.

Важливо – Моторошний удар росіян ракетами по вокзалу Краматорська: дивіться відео