Найнапруженіша ситуація в Івано-Франківській та Сумській областях. В обох регіонах перевищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

Актуально Захворюваність не знижується: в Україні знову виявили понад 10 тисяч COVID-хворих

Ситуація у "помаранчевих" областях

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусом на Прикарпатті зріс до 25,9%. Показник, який повинен становити не більше ніж 20%, перевищений третій день поспіль. Рівень та динаміка госпіталізацій поступово зростають.

Тим часом у Суській області цей показник становить 25,8%. Але в цьому регіоні трохи покращилася ситуація з госпіталізаціями – за минулу добу більше пацієнтів виписалися, ніж потрапили до лікарень.

Яка ситуація в інших регіонах

  • Рівень захворюваності по країні плавно зростає – нині 198 на 100 тисяч населення. Натомість оптимальний показник – не більше 75 на 100 тисяч людей.
  • Коефіцієнт виявлення випадків інфікування становить 12,2% при нормі ≤20% / <4%. А ось охоплення тестування перебуває на рівні 1 038 при мінімальній нормі 300 на 100 тисяч населення.
  • Рівень госпіталізацій через COVID-19 доволі низький – 25,6 при максимальній нормі 60 на 100 тисяч населення.
  • Динаміка рівня госпіталізацій теж невисока – 6,3% при допустимій нормі у 50%. Тим часом завантаженість ліжок з киснем трішки зросла і становить 22,3% (допустима норма – 65%).


Зони карантину в Україні / Інфографіка МОЗ

Адаптивний карантин в Україні / Інфографіка 24 каналу

Адаптивний карантин в Україні / Дані: МОЗ / Інфографіка 24 каналу