Кирило Буданов в інтерв'ю американському виданню The Nation пояснив, що бойові дії в Україні вже змінилися від початку війни. На теперішньому етапі росіяни почали обстрілювати наші міста та уникати наземних зіткнень із ЗСУ. Це підтверджують і дані британської розвідки.

До теми У військових частинах Росії фактично закінчилися гроші, - розвідка

Українські партизани знищуватимуть ворогів

Голова розвідки порівняв українців зі спартанцями, які мужньо боролися у Фермопілах, хоч і не мали достатньо сил. Водночас він висловив упевненість, що українці не розділять долю античних воїнів, адже ми вже довели, що "друга армія світу" – лише міф.

Російське командування багато разів допускало прорахунки, і ми використовуємо ці прорахунки. Українська армія показала, що армія РФ як "друга армія у світі" – це великий міф. Це просто середньовічна концентрація живої сили, старі методи ведення війни,
– наголосив Буданов.

Він також додав, що незабаром у війні настане ще один переломний момент. А саме – повноцінна весна. І це на користь Україні, адже коли довкола все зазеленіє, у тилу росіян почнуть активно діяти наші партизанські загони.

Наші воїни, наші службовці, навіть наші мисливці почнуть полювати на російські війська... Незабаром прийде весна, наші ліси зазеленіють, і перед агресором відкриється справжнє пекло,
– підсумував Буданов.

Голова української розвідки наголосив, що до лав партизанів ввійде дуже велика кількість людей.

Дивіться також – Арестович спрогнозував, чи буде затяжна війна: відео