Станом на 22:00 літак протягом кількох годин робить кола над Румунією. Мовиться про Boeing P-8A Poseidon.

Дивіться також Україна на тлі обстрілів стала ближчою до F-16: яка мета ракетних атак Росії

Зауважимо, що літак-розвідник НАТО, який помітили над Чорним морем, призначений для пошуку підводних човнів. Однак він може не лише виявляти підводні човни, але й знищувати їх.

Раніше, 29 квітня, біля Чорного моря також літав військовий стратегічний розвідник НАТО дальнього радіолокаційного стеження.

Яка зараз ситуація у Чорному морі

Як зазначили в ОК "Південь", 20 травня російські загарбники збільшили кількість ракетоносіїв у Чорному морі. Наразі на бойовому чергуванні перебувають 2 підводних ракетоносії, споряджені 8 "калібрами".

Враховуючи посилення розвідувальної ворожої активності за допомогою безпілотників, наявну інформацію про імовірну готовність їх авіації до застосування, варто бути уважними до сигналів повітряної тривоги. Не нехтуйте власною безпекою,
– закликали в ОК "Південь".

Додамо, що останнім часом ворог атакує переважно вночі. Як розповіла керівниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, різниця між нічними та денними атаками все ж є. Зокрема і для наших сил ППО. Вночі нашій ППО трохи важче виявляти цілі, ніж це було б вдень.