Більш вдало діяли Мітчел і Гандзуш, які вразили ворота "Евеланш" у першому періоді.

Скоротити відставання гості із Денвера змогли в другій 20-хвилинці, скориставшись помилкою захисників. Однак в останньому періоді Сміт і Льюіс перекреслили сподівання "Колорадо". 4:1, "королі" готуються до матчів плей-оф, "лавини" - до канікул.

Вдалим видався ігровий день і для команди ще одного українського хокеїста - Руслана Федотенка. "Нью-Йорк Рейнджерс" на виїзді переграли "Бостон". Українець завдав одного кидка по воротах, однак результативним він не став. Натомість єдину шайбу матчу до свого активу записав Дерек Степан. 0:1.

"Кароліна", поступившись "Тампі", вручила путівку до наступного раунду "пінгвінам" із Піттсбурга. Лідерами дивізіонів залишаються "Філадельфія", "Вашингтон" і "Бостон".

Лідер регулярного чемпіонату - "Ванкувер". "Лос-Анджелес" Олексія Понікаровського зберіг за собою п'яту позицію. Ні на крок не відстає "Нешвіл". "Анахайм" залишив позаду чинних володарів Кубка Стенлі - "Чикаго Блекхоукс”.