Сергій Льовочкін – проросійський політик, народний депутат 9 скликання та колишній нардеп 6 та 8 скликань. За 2022 рік він жодного разу не з'явився на засіданнях Верховної Ради.

Цікаво Шкарлет йде з посади міністра освіти, – ЗМІ

Льовочкіна відкличуть з Комітету оборони ВРУ

Народний депутат Ярослав Железняк повідомив, що Льовочкіна відкличуть з Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

"Ну і Льовочкіна Сергія відкличуть з Комітету ВРУ з питань безпеки та оборони. Відповідну постанову вже внесли в Раду", – мовиться у повідомленні.

Железняк також опублікував фото постанови.


Льовочкіна хочуть відкликати з Комітету оборони ВРУ / Фото Ярослава Железняка

Що відомо про Сергія Льовочкіна

  • Льовочкіна у 2019 році обрали народним депутатом 9 скликання від партії "Опозиційна платформа – За життя" № 5 у списку. Він був членом однойменної фракції та працював у Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
  • Також нардеп профінансував партію "ОПЗЖ" на 1,6 мільйона гривень.
  • Льовочкін – один із найбагатших українських політиків. Після виїзду з країни до початку повномасштабної війни він приїжджав лише раз – у липні 2022 року. Проте зовсім скоро знову відправився за кордон.
  • Того ж місяця нардеп відвідав матч Динамо – Фенербахче у Лодзі. Разом з ним були Григорій Суркіс, Олександр Пузанов, Олександр Герега та президент київського Динамо Ігор Суркіс.
  • Зважаючи на воєнний стан в Україні та оголошену мобілізацію, ймовірно, виїхати за межі країни на той момент 49-річному Льовочкіну допоміг статус народного депутата.