Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив на своєму телеграм-каналі, що остання розподільна станція газу в Луганській області зупинила свою роботу. З 25 травня 2022 року Луганщина повністю залишилась без блакитного палива.

Важливо Бої у Лимані та ракетні атаки по Запоріжжю і Кривому Рогу: основне за 91 день війни

Гайдай розповів, що припинення роботи спричинене постійними обстрілами російських окупантів. Внаслідок чергової атаки на газорозподільній станції травмувався один із працівників ГРС. Чоловік зазнав акубаротравми під час того, як здійснював регулювання автоматики на станції.

Станом на вчора (мовиться про 24 травня – 24 канал) на Луганщині із газом залишалися 36 тисяч абонентів у трьох населених пунктах, а залишків блакитного палива в магістральних трубах вистачило б на півтора місяця,
– написав голова ОВА.

Відтепер на Луганщині газ відсутній повсюди, заявив Гайдай. Через ці обстріли з боку російської армії припинила роботу і зазначена ГРС, що призвело до відсутності подачі централізованого газопостачання у населених пунктах.

Як і раніше, область залишається повністю знеструмленою. Відсутнє і централізоване водопостачання. Воду для потреб населення розвозять рятувальники,
– сказав Сергій Гайдай.

Битва за Донбас: останні новини

  • Окупанти просунулись на північ через Золоте – мали незначні успіхи з оточення Сєвєродонецька. Проте піти далі вони навряд чи зможуть.
  • Російські окупанти намагаються оточити Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Відтак обстрілюють навколишню територію з усього озброєння, що мають. Під час такого обстрілу вони влучили у нафтопереробний завод.
  • Те, що ворог збільшує наступ на Сході України, очевидно і за межами держави. У Міністерстві оборони Великої Британії зазначили, що Збройні Сили України мають на Донбасі добре вкопані оборонні позиції, зберігають ефективне командування та контроль над цим фронтом.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр акцентувала, що російські війська намагаються оточити ЗСУ на Донбасі. Їм це не вдається, але триває дуже серйозна боротьба.
  • Попри надзвичайно важкі бої на Донбасі, українські захисники завдають потужних ударів агресору. Саме тому будь-який успіх окупанта – точно ненадовго. Це доводить той факт, що за 3 місяці війни в Україні наші героїчні військові ліквідували вже 29 450 ворожих бійців. Ці дані станом на ранок 25 травня.

Дивіться також: Рубіжне зараз повторює долю Маріуполя, – Гайдай