Свою пропаганду у День знань лукашенко поширював серед обдарованої молоді білорусі. Про те, що наговорив диктатор, пишуть білоруські ЗМІ.

До теми лукашенко "наївся президентства", але не проти відібрати право вибору у народу

Дійство відбулося у палаці незалежності в Мінську. Своїми пропагандистськими тезами лукашенко поділився зі стипендіатами, членами студентського самоврядування тощо.

З білорусі летять ракети по Україні, але вона "миролюбна"

Самопроголошений президент цинічно назвав білорусь "миролюбною" державою. Ясна річ, що диктатор опустив той момент, що саме з білорусі росія запускає по Україні ракети, від ударів яких гине мирне населення. Крім того, лукашенко заявив, що його країна вже "вичерпала ліміт воєн" за свою історію. Щоправда, тоді не зрозуміло, чому білоруські війська такі активні біля кордону з Україною.

лукашенко запевнив, що білорусь ніколи не хотіла відбирати "чиїсь землі або багатство". Ну тут все зрозуміло, адже у цьому випадку диктатор навпаки – віддав свою країну під фактичну окупацію кремля.

Після "миролюбної" білорусі лукашенко раптово заговорив про "напружені військові сили". Мовляв, ситуація довкола країни не дає спецслужбам видихнути. На думку лукашенка, його військові охороняють "мир".

Також лукашенко розповів студентам трохи "історії" білорусі. Він заявив, що радянська влада зробила недостатньо для уникнення Другої світової війни. Агресор навіть визнав, що у післявоєнні роки керівництво срср приховувало точну кількість жертв.

лукашенко "презентував" білоруський ноутбук

Особливо епічною була презентація ноутбука, якого лукашенко назвав "першим білоруським". При цьому політик зауважив, що білоруського у ньому є лише 12%. Але це, на думку самопроголошеного президента, неважливо.

лукашенко пообіцяв, що до кінця року цей ноутбук стане вже на 30% білоруським. Щоправда, яким способом – невідомо.

Дивіться більше – лукашенко презентував білоруський комп'ютер: відео