Адвокат послався на необ'єктивність судді, а також її заангажованість та упевненість у вині Юрія Луценка у зв'язку з тим, що вона брала участь в іншому судовому розгляді, в рамках якого його було визнано винним.

Сам Юрій Луценко заявив також про те, що йому досі не видано обвинувальний висновок.

"Я розумію, що моя поведінка може видатись вам агресивною, але що мені робити, коли ви ігноруєте мої права? На сьогоднішнє засідання вже викликані свідки, а я так і не знаю, в чому мене обвинувачують і які статті я порушив", — обурився Юрій Луценко.

"Навіть шевченківський суд "на заробітках", який їздив на засідання в камеру Юлії Тимошенко і то не дав їй обвинувальний висновок", — нагадав підсудний.

"Якщо балбес з прокуратури Клименко каже, що мені десь, колись минулого року вже давали читати цей висновок, то навіщо він тоді його читав минулого засідання? Ви ж тоді теж з ним знайомі", — зазначив екс-міністр.

"Якщо це так буде і далі, то вже просто зачитайте мені вирок, він же у вас готовий", — додав він.

Потерпілий в той час , водій екс-заступника голови СБУ Сацюка Валентин Давиденко знову не з'явився до суду.

Суд не пояснив причини відсутності потерпілого. Як відомо, кілька засідань тому Ганна Медушевська вимагала примусово доставити потерпілого до суду, але тоді виявилось, що він захворів.