Нагадаємо, за даними журналістів програми "Схеми", родина Юрія Луценка (сам генпрокурор, його дружина народний депутат Ірина, син Віталій та син Олександр із дружиною) орендувала на 8 ночей дві вілли готельного комплексу Four Seasons Resort на острові Має (Сейшели) з 3 січня по 11 січня 2018 року. Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся щонайменше у 52 тисячі євро. Сам він назвав його "не надмірним" і таким, "що собі дозволяє середній клас".

Читайте також: Який прибутковий бізнес приховує сім'я Луценка

Така сума, яку державний чиновник витратив на відпочинок, викликала хвилю обурення.

Відтак Юрій Луценко опублікував повідомлення, де вказав суму, яку витратив на цей відпочинок.

"Саша і Настя вибирали місце у теплих краях. Син оплатив переліт (і ми це вказали у своїх деклараціях). Проживання (приблизно 20 тисяч доларів на трьох) ми оплатили самі", – запевнив Луценко.

Варто зазначити, що журналісти опублікували суму усього відпочинку родини генпрокурора. Якщо від неї відняти переліт (оплатив старший син) та окрему оренду вілли для родини Олександра Луценка (про що пише Юрій Луценко), то у підсумку залишиться сума, яку і вказав генпрокурор. При цьому сума у 20 тисяч доларів – лише оренда житла.

Варто додати, що Юрій Луценко вказав, що у 2017 році заробив 1,3 мільйона гривень. У той же час, за його словами, його дружина – народний депутат Ірина Луценко, має дохід у понад 110 тисяч гривень щомісяця.