Пряма трансляція на
Останні випуски

Луценко про "спецоперацію" НАБУ: дії агента під прикриттям були провокацією

- Читать новость на русском
Юрій Луценко
Юрій Луценко / Українське фото

Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував резонансну справу із так званою "спецоперацією" НАБУ, яка стосувалась корупції у Державній міграційній службі.

Ввечері 29 листопада прес-служба Державної міграційної служби повідомила, що на спробі дати хабар першій заступниці голови ДМС затримали "агента" НАБУ.

У НАБУ заявили, що такими діями співробітники СБУ та Генпрокуратури зірвали спецоперацію, за допомогою якої "агент" намагався викрити факти корупції у ДМС.

Дивіться також: Чиновниця ДМС не знала, що під неї "копає" НАБУ

Вранці 30 листопада директор НАБУ Артем Ситник та керівник САП Назар Холодницький через цю справу пішли до генпрокурора Юрія Луценка. Після розмови в Луценка Ситник повідомив деякі деталі "спецоперації".

Після цього брифінг журналістам дав і сам генеральний прокурор.

Він заявив, що вважає обґрунтованими підозри щодо агента НАБУ, якого затримали під час спроби дати хабара першій заступниці голови Державної міграційної служби.

Вважаю обґрунтованою підозру, підготовлену вчора затриманому агенту НАБУ щодо провокації хабара та давання хабара,
– сказав Луценко.

За його словами, співробітники НАБУ не мали права пропонувати першому заступнику голови Державної міграційної служби хабар.

"Я глибоко переконаний, що співробітники державних правоохоронних органів не мають права пропонувати державному чиновнику прийняти завідомо незаконне рішення і очікувати, щоб він назвав суму. Це чиста провокація", – зазначив генпрокурор.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі