Про суддю Чауса

Його точно судитимуть, але тут питання про те, чи буде він сидіти на лаві підсудних. Так відбудеться, якщо його зловлять або екстрадують.

Навіть, якщо його самого не вдасться затримати, то хоча б через суд, ми можемо конфіскувати його майно.

Дивіться також: Порошенко – мій найкращий проект. Але казати – не значить діяти, – Борислав Береза

Але вже з 1-го жовтня правоохоронці, аби топ-корупціонери не тікали від відповідальності, їх зможуть затримувати одразу після вчинення важких злочинів.

Про справу Максима Мельничука

У справі екс-губернатора Києва є важлива деталь, адже там йдеться про керівника Київської ОДА та його заступника – це пряма підслідність НАБУ. При цьому ГПУ знову влізає у цю справу. Тому, навіть, якщо їх обох притягнуть до відповідальності, то адвокати легко переможуть у цій справі.

Про справу мажора Толстошеєва

Ця справа – це повний безлад, за який має відповідати прокурор, який був екс-заступником Віктора Шокіна. Справа демонструє, що влада не бажає боротися з корупціонерами. Поки подібні прокурори недоторкані, то справи мажорів виникатимуть й надалі.

Про Луценка

Юрій Луценко замість того, щоб боротися з прокурорськими кланами, вирішив укласти з ними пакт. Він полягає у тому, що вони дають йому приводи для його особистого піару – справи мера Вишгорода, Бучі, Ірпені та інші. А інша частина пакту – Луценко не чіпає клани прокурорів.