Позитивний ПЛР-тест Андрій Садовий отримав 7 грудня. Про це він повідомив у телеграмі.

Важливо Кулеба заявив, що Україна має отримати вакцину проти COVID-19 у першій черзі

Попри недугу, мер Львова не втрачає оптимізму. Він написав, що "колись це мало статись".

Вчора відчув незначну слабкість і першіння в горлі. Зранку здав аналізи – результат ви вже знаєте. Температури немає, тому працюю онлайн, поки мій лікар це дозволяє,
– зазначив Садовий.

Мер Львова додав, що захворів у День місцевого самоврядування. Він привітав зі святом усіх причетних і переконаний, що місто працюватиме без зупину, поки міський голова хворіє. Також Садовий звернувся до своєї дружини Катерини, яка 7 грудня відзначає День ангела.

"Катерино, вибач, але святкова вечеря сьогодні теж через ZOOM. Так твій День ангела ми ще не святкували", – підсумував мер Львова.

Що відомо про ситуацію з COVID-19 у Львові?

За минулу добу у Львові зафіксували 344 нових випадки зараження коронавірусом. Загалом від початку пандемії у місті та області захворіли понад 50 тисяч людей. Водночас 33 275 пацієнтів одужали, з них – 150 за минулу добу. На жаль, недугу не змогли побороти 15 527 хворих.

Які політики раніше підхопили COVID-19

Коронавірусом перехворіла чимала частина українського політикуму. Серед тих у кого виявили COVID-19: президент Володимир Зеленський та його дружина, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, очільник МОЗ Максим Степанов.