Частину автошляхів довелося очищати важкою спецтехнікою, зрозуміло, що проїзд на певних ділянках був неможливий. Інформацію про те, які дороги постраждали через негоду, зібрав 24 канал.

Важливо Коли на Заході України припиняться дощі: відповідь синоптиків

Закарпатська область

Тут передовсім труднощі виникли на автотрасі Н-09, що сполучає Мукачево, Івано-Франківськ і Львів. Ділянка цієї дороги в Закарпатській області була підтоплена річкою Тиса. Тож на деяких напрямках виникли обмеження руху.

Наразі рух цією дорогою вже відновили, але, наприклад, на частина дороги між селами Кваси і Ясіня лише однією смугою. Тому можливі затримки в русі. Усе через руйнування дорожнього покриття, викликані негодою.

Керівник Укравтодору Олександр Кубраков на своїй сторінці у фейсбуці зазначив, що повністю відремонтувати автошлях вдасться до кінця червня. До цього часу дорожники приборкуватимуть наслідки стихії, тому від поїздок краще відмовитися.

Закликаю водіїв за можливості все ж таки утриматися від поїздок, адже ситуація в областях залишається небезпечною,
– написав очільник Укравтодору.

Місце, де можливі затримки в русі: карта

Івано-Франківська область

Тут проблеми з дорогою чи не найбільші. Так, наприклад, поруч з Галичем з берегів вийшла річка Дністер, через що затоплений міст.

Тож поки є проблеми з рухом тою ж таки автотрасою Н-09 на ділянці Івано-Франківськ – Львів. Натомість об'їжджати слід через Калуш дорогою Н10 і далі на Е471.

Галич, де затопило міст: карта

Також на Франківщині трасу Н-09 було перекрито й у бік Мукачева. У Микуличині через зсуви викинули на вузьку гірську ділянку тонни каміння. Дорогу зараз розчистили, але через те, що дощі тривають досі, від поїздок радять утримуватися.

Село Микуличин на Прикарпатті: карта

Ще один зсув гірських порід трапився неподалік Буковецького перевалу на трасі Р-24 між селом Татарів і Кам'янцем-Подільським. Рух дорогою наразі розблокували.

Чернівецька область

Через рясні дощі з берегів вийшла річка Прут. Вона підтопила автодорогу Т26-01, що сполучає Чернівці й КПП "Руська" на кордоні з Румунією. Дорогу перекрили.

Здійснити об'їзд можна за 3 маршрутами:

  • Чернівці – Мамаївці;
  • Мамаївці – Дубівці;
  • Дубівці – Глинниця.

Перекрита автодорога на Буковині: карта

перекриття доріг на Заході
Перекриття руху на Заході країни станом на 14 годину 24 червня / Скриншот з google.maps