Зокрема, усі освітні заклади хочуть перевести на дистанційне навчання. Очно працюватимуть лише дитсадки.

Актуально Львівщина наблизилася до червоної зони за двома показниками

На Львівщині хочуть посилити карантин

Керівник департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис розповів, що 25 січня відбудеться засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. На ньому ухвалюватимуть рішення щодо посилення карантину в області.

Ми проаналізували захворюваність дітей і зазначу, що з 11 по 24 січня у 1754 дітей підтвердився COVID-19. Окрім того, є позитивна динаміка наповненості дитячих ліжок і станом на сьогодні 165 дітей є на лікуванні у стаціонарах,
– зазначив Чемерис.

За словами посадовця, під час засідання департамент охорони здоров'я ЛОДА пропонуватиме заборонити проведення будь-яких розважальних заходів. Також планують ввести обмеження щодо роботи громадського транспорту. Зокрема, дозволять лише перевезення із заповненістю салону не більше ніж на 50%.

Якщо на Львівщині зберігатиметься або ж зростатиме динаміка захворюваності, то з 1 лютого припинять роботу закладів громадського харчування з дозволом працювати лише "на виніс".

"Для того, щоб стримати поширення коронавірусної інфекції та статистики до зменшення серед дитячого населення, ми змушені вдаватись до таких дій", – додав Чемерис.

Правила адаптивного карантину в Україні
Адаптивний карантин в Україні / Дані: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

До теми Студентів одного з львівських вишів перевели на дистанційне навчання

В області перевищені показники епіднебезпеки

За інформацією "Львівського порталу", в області також посилять контроль за дотриманням карантину.

"Також такі обмеження (з 1 лютого – 24 канал) будуть діяти щодо спортивних залів, фітнес-клубів та інших подібних закладів. Таке рішення є вимушеним, але рівень і динаміка захворюваності змушують нас діяти на випередження, аби запобігти інтенсивному навантаженню на систему охорони здоров'я", – додав Чемерис.

На Львівщині протягом трьох діб рівень захворюваності зріс з 21% до 23,7%. Своєю чергою, норма цього показника становить менше ніж 20%. Також в області тримається високий показник госпіталізації – 74 – 80% при нормі менше ніж 50%.


Показники захворюваності в Україні станом на 25 січня / Інфографіка МОЗ