Щоправда, в Україні розташовані тільки виробничі потужності компанії "Діскавері". Головний офіс всесвітньовідомого постачальника бурового обладнання – у Лондоні.
Компанії трохи більше 10 років, втім послужний її список чималий. У 2007 році з України до Британії доправили свою першу установку потужністю 80 тонн, яка й досі там працює. Тоді вперше в Україні і вперше для колишнього Радянського Союзу створили бурову установку за стандартами Американського інституту нафти.
Для нафтовидобувної галузі це найвищий показник якості, на який звертають увагу у всіх країнах світу.
Читайте також: "Турбоатом" – українське підприємство, яке сміливо конкурує з "Siemens"
Далі була потужна установка для Польщі, Оману, обладнання для підводного буріння американської компанії "MegaDrill". А от замовлень від українських компаній наразі не надто багато. У 2016 році для компанії "Укрбурсервіс" виготовили установку на 590 тонн, яка зараз працює у Полтавській області.
У Стрию сподіваються, що з часом попит зросте, адже зараз більшість вітчизняних нафтовидобувних компаній бурять старими станками, які закупили ще за часів Радянського Союзу. А вони малоефективні: повільні, довго монтуються та й не відповідають сучасним вимогам безпеки.
Загалом, якщо подивитись на карту світу, то масштаби діяльності приємно дивують. Обладнання з України працює на 5 континентах світу, адже спеціалісти знають, як підлаштувати свої вишки для роботи у пустельному та арктичному кліматі.
Читайте також: Як заробляють на потужних українських вітряках, які нічим не поступаються європейським