Так само про взяття Андрія Садового на поруки під час засідання суду попросив народний депутат України Павло Бакунець.

До слова: Садовий: Після суду усі разом проситимемо вибачень у компанії СТР

Я особисто знаю Андрія Садового вже понад 10 років. Я поважаю його як міського голову європейського зразка. Поважаю його не я один, а й мешканці славного міста Львова, які вже тричі віддали йому право обіймати найвищу посаду у місті. Поважають його і громадяни усієї країни, які приїздять до міста,
– сказав Бакунець.

Він підкреслив, що залучення інвесторів та інвестицій, через що сьогодні судять Садового, є основою основ для будь-якого міського голови.

"На Львів сьогодні рівняються багато міст України. А на роботу андрія Садового та його команди рівняються багато міських голів. Його особа є публічною, тому я думаю, що вживати якихось обмежувальних заходів є недоречним. Так само недоречним є і просити застави, адже міський голова не може самотужки назбирати величезних сум", – наголосив народний депутат.

Натомість мер Києва Віталій Кличко з'явився в Антикорупційному суді доволі несподівано. Спочатку навіть не було зрозуміло, чи він там саме у справі Андрія Садового.

Прийшов на суд до Андрія Садового. Прийшов з клопотанням до суду про взяття мера Львова на поруки,
– пояснив потім Кличко у твіттері.

Чому САП оголосила підозру Садовому

21 листопада САП оголосила Садовому підозру у справі будівництва індустріального парку у Рясному під Львовом, яке планує розпочати іноземна компанія СТР. Мовиться про старе провадження, в межах якого правоохоронці кілька разів 2016 року проводили обшуки у міськраді Львова. Самого ж Садового у липні 2017 року викликали на допит у ГПУ, коли її ще очолював Юрій Луценко.

У 2016 році прокуратура заявила, що міськрада Львова задешево продала землю під цей індустріальний парк – за 52 мільйони гривень. На думку прокурорів, ринкова ціна цієї ділянки становить 140 мільйонів гривень.

Підозру у цій справі оголосили також Сергієві Коровайнику, який раніше був керівником управління земельних ресурсів ЛМР.

Що каже про підозру сам Садовий

Андрій Садовий пояснював, що у повідомленні про підозру мовиться, що земля надана компанії не належить громаді міста.

Водночас Андрій Садовий показав рішення Апеляційного адміністративного суду. Згідно з документом, 27 березня 2019 року суд ухвалив кінцеве рішення: ця земля була і залишається власністю громади Львова. За його словами, мерія мала право здавати її в оренду і продавати.

Щодо звинувачення у заниженні ціни, то Садовий відповів, що згідно з інвестиційним конкурсом, компанія CTP отримала право орендувати земельну ділянку, а також уклала відповідну угоду. Після цього скористалася своїм правом викупити землю.

Мер Львова підкреслив, що ЛМР не має права оцінювати вартість землі. Це здійснює сертифікована компанія.