Однак дозволено роботу ресторанів і кафе, які можуть бути заповненими лише на 50%, а за столиком – максимум 4 особи. Водночас працюватимуть перукарні, салони краси, продовольчі та речові ринки, готелі й хостели.

Читайте також Чи будуть відкритими церкви в червоній зоні у Львові

Варто зазначити, що усі працівники та відвідувачі таких закладів повинні бути вакцинованими проти коронавірусу двома дозами або можуть показати ПЛР-тест. Водночас вони мають носити захисні маски та дотримуватися дистанції.

Чи дотримуються "червоних" обмежень у Львові

Кореспондентка 24 каналу повідомили, що у Львові дотримуються обмежень, які запровадили 30 жовтня після переходу міста до червоної зони.

У кафе, магазинах, книгарнях уважно перевіряють і не пускають без сертифіката. Багато хто рятується відкритими майданчиками. В транспорті немає обмежень, але водії мають бути вакциновані. На питання чи вакциновані – не відповіли. Лише сказали, що знають правила,
– розповіла журналістка.

До слова, у транспорті слід обов'язково перебувати в масці. Автобуси, трамваї та тролейбуси мають бути заповненими на 50% від загальної місткості. Окрім цього, COVID-сертифікатів про вакцинацію у пасажирів не вимагатимуть.

Чи дотримуються у Львові обмежень / Фото Ольги Консевич і Юлії Гілей