Посадовця викрили оперативники СБУ спільно зі слідчими ДБР. Процесуальне керівництво розслідування проводила Львівська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

До теми ДБР затримало посадовців Міноборони за махінації із землею неподалік Львова

Посадовець привласнив 800 тисяч гривень

В одній із квартирно-експлуатаційних частин Львівщини, що підпорядковується Міноборони, СБУ викрила корупційну схему. Оперативники встановили, що посадовці вносили в акти прийому-передачі неправдиві дані щодо опалювальних площ будівель.

Однак фактично ці будівлі не опалювалися. Через це на рахунки надавача послуг безпідставно перераховувалися гроші з держбюджету. Ці махінації завдали збитків на понад 800 тисяч гривень.

На Львівщині посадовець Міноборони привласнив 800 тисяч гривень на опаленні
Посадовця затримали / Фото Управління СБУ у Львівській області

Посадовцю повідомили про підозру

Співробітники СБУ оголосили начальнику квартирно-експлуатаційного відділу, який раніше був заступником начальника КЕЧ Яворівського району, підозру в недбалому ставленні до військової служби.

Якщо провину чоловіка доведуть у суді, йому загрожуватиме він 4845 до 5525 гривень штрафу, службове обмеження терміном до 2 років або до 3 років у в'язниці.

Наразі правоохоронці продовжують проводити розслідування. Вони намагаються встановити особи усіх причетних до цього злочину серед посадовців КЕЧ і Міноборони.