Жінка не мала щеплення проти COVID-19. У неї розвинулась важка пневмонія.

До теми Патологій не було: у Львові від COVID-19 померли вагітна та 29-річний чоловік

У Львові померла 23-річна породілля

Генеральний директор Центру легеневого здоров'я Любомир Рак розповів, що у медзакладі від ускладнень коронавірусу померла 23-річна породілля.

Жінка була зовсім молода, їй 23 роки, з Миколаєва. У нас пробула десь понад 2 тижні. Причиною смерті стала важка ковідна пневмонія,
– зазначив лікар.

Спершу вагітну госпіталізували у перинатальний центр. Там лікарі виявили завмирання плода. Після кесаревого розтину жінку перевели на лікування у Центр легеневого здоров'я.

Рак додав, що у Центрі наразі лікуються 9 вагітних з коронавірусом. Ніхто з них не має щеплення проти коронавірусу. Загалом до медзакладу госпіталізували 150 вагітних. Вакцинованими були лише двоє. Хвороба в них протікала у легкій формі.

Зауважте У Львові від ускладнень COVID-19 померла мати 3 дітей: була категорично проти вакцинації

У померлої була важка патологія

У коментарі "Твоє місто" заступник директора з медичної частини Львівського перинатального центру Олександр Сімкін розповів, що у 23-річної жінки на 37 тижні вагітності відбулося завмирання плоду, тому їй провели кесарів розтин. Після цього вона потрапила у реанімацію. За словами лікаря, пацієнтку скерували у перинатальний центр із Центру легеневого здоров'я, адже плід не мав серцебиття.

"У нас вона пробула всього лиш одну добу. У неї було завмирання плоду на 37 тижні. Найімовірніше, це трапилось через важку вірусемію. Жінку потрібно було розродити, під час цього виникли проблеми, через які довелось її оперувати", – додав медик.

Лікарі прооперували жінку й скерували її у Центр легеневого здоров'я, позаяк вона мала проблеми з легенями. За словами Сімкіна, це була важка патологія – у пацієнтки завмерла майже доношена дитина.


Які привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу