Акція з безкоштовної стерилізації котів проходить у Львові третій рік поспіль. Процедуру ветеринари проводять згідно з європейськими протоколами. Про це у фейсбуці повідомила пресслужба ЛКП "Лев".

Читайте також У Львові відкрили новий майданчик для тренування собак: фото

Коли та де стерилізуватимуть безпритульних котів

За підрахунками 2019 року, у Львові живуть майже 6 тисяч котів-безхатченків. Тому стерилізація цих тварин є вкрай важливою, адже це один з найбільш гуманних методів контролю чисельності безпритульних котів.

Щодня ветеринари можуть опрацювати 20 – 25 котів. Лікарі працюють згідно з європейськими протоколами та використовують безпечну анестезію. Після операції кожній стерилізованій тварині поставлять татуювання на вухо, щоб її було просто розпізнати.

Акція почалась 17 листопада й триватиме протягом 5 днів, тобто до 22 листопада. Безкоштовно стерилізувати вуличних котів будуть у Першій комунальній ветклініці ЛКП "Лев".

Записатись на безкоштовну стерилізацію можна за телефоном 068-53-54-545.

Дивіться фото, як стерилізують котів у ЛКП "Лев" / Фото ЛКП "Лев"

Коротко про ЛКП "Лев" та FOUR PAWS

  • ЛКП "Лев" – це ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин у Львові. На базі підприємства діє Перша комунальна ветклініка, стерилізаційний центр та Центр адопції тварин. ЛКП "Лев" розташоване на вулиці Промисловій. Перша комунальна ветеринарна клініка працює цілодобово, а ЛКП "Лев" – щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.
  • FOUR PAWS ("Чотири лапи") – це міжнародна благодійна організація із захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні та офісами в 11 країнах на 3 континентах. У 1993 році FOUR PAWS започаткувала стерилізаційні та вакцинаційні проєкти. З того часу організація успішно працює в Австрії, Болгарії, Хорватії, Македонії, Німеччині, Греції, Італії та інших країнах.