Старшокласникам дозволили повернутися до очного навчання. Таке рішення прийняли на засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС 11 лютого, повідомляє 24 канал.

Актуально Ситуація з COVID-19 не покращується: на Львівщині за добу виявили майже 2,5 тисячі хворих

У Львові продовжили карантин

Перший заступник мера Львова Андрій Москаленко під час брифінгу розповів, що ситуація з коронавірусом у Львові дещо стабілізувалась. Проте захворюваність досі перебуває на високому рівні. Тому у місті вирішили продовжити карантин до 20 лютого.

Однак учням 5 – 11 класів дозволили повернутися до шкіл. Остаточне рішення щодо відновлення очного навчання прийматиме директор кожного закладу окремо. Також дозволили роботу мистецьких закладів, секцій та гуртків. Очно навчатимуться й учні молодших класів.


Які привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Які ще обмеження діятимуть у Львові

  • Кафе, ресторани, бари, фітнес-центри, басейни та непродовольчі ринки можуть працювати лише за наявності сертифікату про повну вакцинацію або свіжого негативного тесту на коронавірус в усіх працівників та відвідувачів.
  • Продовольчі ринки можуть продовжити роботу, якщо усі працівники будуть вакцинованими або матимуть негативний ПЛР-тест.
  • Робота в закладах розважальної діяльності та проведення масових заходів можлива лише за умови повної вакцинації та наявності негативного тесту в організаторів та відвідувачів.


Адаптивний карантин в Україні / Дані: МОЗ / Інфографіка 24 каналу