Бабинець хворіла на коронавірус. Вона була викладачкою кафедри концертмейстерства Львівської національної музичної академії імені Лисенка. Про її смерть повідомила на своїй сторінці у фейсбуці Софія Соловій.

Читайте також Львівський філософ Роман Кісь помер від коронавірусу: реакція мережі

В це неможливо повірити, і неможливо прийняти. Дві речі, які несумісні між собою – Надія Бабинець і смерть. Але це сталося, вона прийшла і вирвала від нас нашу Надію Данилівну, забрала маму, бабусю, подругу, порадницю, прекрасну піаністку, музикознавця і чуйного педагога. Жахливий цей рік, жахливий цей вірус,
– написала Соловій.

Соловій уточнила, що Бабинець захворіла на коронавірус та майже подолала хворобу. Проте вона все ж загинула від ускладнень COVID-19.

Коротко про Надію Бабинець

  • Надія Бабинець народилася у селі Глинськ Жовківського району у 1965 році.
  • Вона навчалась у Львівській спеціалізованій середній музичній школі-інтернаті та у Львівській національній музичній академії імені Лисенка. В останньому освітньому закладі Бабинець працювала викладачкою кафедри концертмейстерства.
  • Бабинець з хором "Сурма" гастролювала у США, Польщі, Латвії, Німеччині, Україні як концертмейстер.
  • Вона була заслуженою працівницею культури й авторкою трьох навчальних посібників з концертмейстерства.
  • Бабинець створила проєкт "Камерно-вокальні твори композиторів Галичини".
  • Викладачка провела низку концертів студентів класу – "Зимовий шлях Шуберта", "Вокальні цикли "Любов поета", "Любов і життя жінки", "Коло пісень Шумана", "Два німецьких зошити Гавриліна" та багато інших.