У Львові завершується 2 етап вакцинації. З 12 квітня щеплення від коронавірусу почнуть робити людям, які забезпечують життєдіяльність міста – освітянам, водіям тощо.

Актуально У Львові розпочинають вакцинацію вчителів, водіїв та працівників комунальних підприємств

У Львові пришвидшують темпи вакцинації

Керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька розповіла, що у Львові працюють 20 бригад імунізації – 10 мобільних й 10 стаціонарних.

Щоденно, в середньому, ці бригади вакцинують від 600 до 700 осіб. Але, ми вважаємо, в середньому одна бригада могла б вакцинувати до 100 осіб, тому під час засідання штабу ми говорили про активізацію цієї роботи, щоб проводити щеплення більшій кількості людей,
– зазначила посадовиця

У Львові планують збільшити кількість бригад, щоб пришвидшити темпи вакцинації. Перший заступник міського голови Андрій Москаленко розповів, що з 12 квітня розпочнуть навчання ще 5 бригад імунізації.

Скільки доз вакцини використали на Львівщині

В ефірі 24 каналу Андрій Москаленко розповів, що загалом у Львівській області використали понад 20 тисяч доз вакцин з 42. Наразі, за його словами, препарат проти COVID-19 необхідно використовувати максимально ефективно через збільшення випадків інфікування.

"Ще в жовтні ми збільшили кількість ліжкомісць, тому при досить небезпечному штамі – маємо де і як лікувати хворих, паралельно збільшуючи ліжкомісця, адже динаміка (захворюваності – 24 канал) наразі дійсно є дуже небезпечною", – пояснив Москаленко.

Андрій Москаленко розповів про ситуацію з вакцинацією у Львові: дивіться відео

Цікаво Львів очікує отримати партію вакцини Pfizer вже у травні, – Садовий

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • У Львові станом на 9 квітня в стаціонарах лікуються 1125 пацієнтів. З них 1065 людей – хворі на коронавірус, 66 – перебувають у реанімації, а 32 людей – підключені до апаратів ШВЛ.
  • У міських лікарнях є 1500 ліжкомісць для пацієнтів з коронавірусом. Резерв ліжкомісць планують збільшити до 2 тисяч.
  • На створення тимчасових госпіталів з бюджету Львова виділили 18 мільйонів гривень.
  • З 25 березня Львівщина перейшла у червону зону, тож тут діють обмеження, передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.
  • Через складну ситуацію з коронавірусом у Львові вирішили продовжити локдаун до 19 квітня.


Порівняння вакцин проти COVID-19 / Джерело: ВООЗ / Інфографіка 24 каналу