Він урочисто підняв національний прапор над Меморіалом пам'яті Героїв Небесної Сотні. До цього церемоніалу долучилися й духовий оркестр та прапороносна група військової частини №3002.

​До теми МВС презентує фільм про справу нацгвардійця Марківа: відео

Після цього у Львівському палаці мистецтв відбувся показ документального фільму "Позивний "Італієць". Він розповідає історію Марківа, якого незаконно судили в Італії.

Справа проти Марківа: що відомо

У листопаді 2020 року нацгвардієць повернувся в Україну після того, як понад 3 роки пробув у незаконному ув'язненні в Італії.

Там його засудили до 24 років за ґратами через нібито вбивство у 2014 році на Донбасі фотокореспондента Андреа Роккеллі.

При цьому, жодних прямих доказів причетності українця обвинувачення не надало. Під час розгляду апеляції Марківа виправдали.

Віталій Марків підняв прапор України у Львові / Фото ЛМР

Заходи до роковин загибелі Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького до роковин загибелі відбулися 29 травня й на Личаківському кладовищі.

Загибель Кульчицького та Соколенка: що відомо

  • Генерал-майор Сергій Кульчицький загинув у 2014 році, коли окупанти збили вертоліт Мі-8 поблизу Слов'янська. Він став першим українським генералом, вбитим під час війни на Донбасі.
  • Полковник МВС Андрій Соколенко загинув у 2015 році внаслідок підриву на фугасі автомобіля УАЗ, який рухався ґрунтовою дорогою до села Троїцьке Попаснянського району.