Втім, на щастя, снаряд, який влучив у подвір'я житлового будинку, не вибухнув. Про інцидент повідомила військова служба правопорядку у Збройних силах України.

Цікаво У Росії у військовій частині стався вибух: багато солдатів постраждали

Через те, що снаряд не розірвався, вдалося запобігти і жертвам чи постраждалим внаслідок цього інциденту.

Міністр оборони України Андрій Таран розповів, що інцидент трапився під час бойової підготовки бригади, у межах якої проводилися пуски ракет. Про це повідомляє Міноборони.

Голова оборонного відомства підкреслив, що за попередніми результатами розслідування, найбільш імовірною причиною цього інциденту стали вік і технічна несправність ракети. Її виготовили ще у 1985 році – 35 років тому.

Минулого року ракету перевіряли і визнали придатною для використання. Втім, імовірно, на її боєздатності позначилася несправність бортової апаратури.

Я ухвалив рішення призупинити стрільби зенітно-ракетних комплексів до завершення розслідування та проведення додаткової експертизи усіх ракет даної серії,
– заявив Андрій Таран.

Що відомо про Яворівський полігон?Він розташований у Старичах за 30 кілометрів від Львова. Він займає площу понад 36 тисяч гектарів або чверть усього Яворівського району. Полігон перебуває під командуванням оперативного штабу "Захід".