Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Через негоду введено обмеження для руху автобусів на дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій та Хмельницькій областях.

А на Закарпатті через різке потепління та сильні дощі вода затопила майже на 20 сантиметрів дорогу місцевого значення О-071001 Свалява – Мукачеве, у селі Пасіка Свалявського р-ну. Об’їзд здійснюється по автодорозі М-06, яка проходить паралельно.

Через загрозу подальшого підтоплення приватних будинків у селі Пасіка, органами місцевої влади здійснюються заходи по влаштуванню загороджень мішків з піском на зазначеній дорозі,
– йдеться у повідомленні.

Також у ДСНС попереджають про сходження лавин у гiрських районах Львівської області, Закарпатської та Івано-Франківської областей. Очікується 3-й рiвень лавинної небезпеки. В Закарпатській області iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

"5-6 лютого внаслідок очікуваної відлиги, опадів та сніготанення, передбачається поступове пiдвищення рiвнiв води над поточними рівнями: на рiчках Закарпатської областi, басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,2-1,0 м. Очікується поступове послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, при цьому можливе формування заторiв льоду з рiзким коливанням рiвнiв води на 0,5-1,5 м", – зазначають у прес-центрі відомства.

Читайте також: Руйнівна повінь на Закарпатті: місцеві діляться видовищними відео

Також внаслідок відлиги та опадів на рiчках Закарпатської та Львівської областей триватиме скресання рiчок. Зокрема, вода у річці Тиса підніметься до 180-230 сантиметрів, а у річці Боржава – до 600-610 сантиметрів.

Нагадаємо, різке потепління та дощі спровокували сходження лавин та паводки на Закарпатті.