Заступник мера Андрій Москаленко каже, що заклад не планує дотримуватися карантинних обмежень. Чиновник сам приїхав до "Малевича", щоб перевірити там ситуацію. Про це він розповів 27 жовтня.

Зверніть увагу Львівське кафе похизувалося антивакцинаторськими замашками: його закрили

"Що ви вчепились в нічні клуби"

Андрій Москаленко розповів, що "Малевич" працює зараз і буде відкритим на вихідні. Заступник мера зателефонував до керівництва й зробив зауваження. Проте в клубі відповіли, що вони працюватимуть постійно.

Що ви вчепились в ті нічні клуби. Працювали і будемо працювати",
– сказали керівники.

Москаленко намагався пояснити ситуацію з коронавірусом і розповів про переповнені лікарні, але це не допомогло. Керівники відповіли, що Львів – єдине місто, яке обмежує нічні клуби. До того ж всі працівники в закладі вакциновані й це начебто дозволяє їм працювати в червоній зоні.

Заступник мера додав, що звернувся в поліцію. Він сподівається, що правоохоронці вирішать ситуацію.

Текст публікації Андрія Москаленка:

Об’їжджав ввечері "ковідні" лікарні і заїхав щойно по дорозі у нічний клуб "Малевич".

Думаю, гляну, як виконуються карантинні обмеження.

Зайшов всередину. Кажуть, що сьогодні програми вже немає. Але з четверга до неділі - запрошуємо.

Зателефонував до представників власника і почув довгий спіч. "Що ви вчепились в ті нічні клуби. Працювали і будемо працювати".

На мої аргументи, про ситуацію яка є з ковідом і переповнені реанімації, почув, що ми єдине місто яке обмежує нічні клуби і в них всі вакциновані. Тут навіть коментувати не має що. Звернувся в поліцію. Сподіваюсь реакція буде належна.

Маю пропозицію до всіх власників нічних клубів, які не згодні з постановою і продовжують працювати - пропоную екскурсію в ковідну реанімацію однієї з лікарень. Тоді питань більше не буде Добраніч!