Відповідний допис Firefly's оприлюднили у себе на сторінці в інстаграмі. Користувачі соцмереж поділилися на два табори: ті, які підтримують позицію закладу, і ті, які гостро засуджують.

Тим часом Успішний експеримент МОЗ: в Моршині взагалі немає госпіталізованих з COVID-19

"Ми не вели COVID-підтримуючої політики"

Кафе-крамниця спеціалізується на продажі веганських товарів. У своєму пості вони закликали приходити до закладу людей без масок і сертифікатів вакцинації. Начебто це "простір вільних людей", і вони не хочуть дискримінації.


Пост про коронавірус від власників Firefly's / Скриншот з інстаграму закладу

Firefly's ніколи не вів ковід-підтримуючої політики. І зараз не буде. Ні під якими страхами. Чесно, було страшно виражати свою позицію,
– написала власниця.

Відзначимо, що текст на картинці-попередженні від власників майже на 100% збігається із текстом іншого скандального кафе Nebos у Києві. Втім, власники у цих закладів різні.

Влада каже, що Firefly's закрили, власники – спростовують

Увечері 26 жовтня Львівська міська рада повідомила наслідки моніторингу закладів міста. Так, в 11 кафе і магазинах знайшли порушення. У списку порушників і закладів Firefly's.

У сторіз власниця Firefly's стверджує, що ніхто їх не закривав, просто заклад вирішив закритися дещо раніше. Інформацію у ЗМІ вона назвала "дезінформацією".


Firefly's стверджує, що їх не закрили / Скриншот

Подібний випадок у Києві