Про це чинний мер Львова заявив у коментарі "Громадському".

Читайте також: Андрій Садовий розповів про перші кроки на посаді президента

За словами політика, передвиборчий штаб у нього вже є, і його очолює народний депутат Олег Лаврик – голова виконкому "Самопомочі".

"Стосовно команди, яка буде разом працювати, я думаю, десь у середині жовтня ми матимемо окрему презентацію команди, людей за всіма напрямками. Стратегом ж буде особа, яка претендує на вищу посаду", – підкреслив Андрій Садовий.

Також він додав, що у січні буде з'їзд його політсили та виконано всі формальності щодо президентської кампанії.

Ми робимо все можливе, щоб були люди, які мали би бажання бути президентами, прем’єрами, міністрами, депутатами. Обговорювалися кандидатури Оксани Сироїд, Єгора Соболєва. Багато хто називав й Олега Березюка. Для мене велика честь разом з ними працювати. Щоб ви розуміли, президент не керує один. Є велика команда людей – орієнтовно 500, які мають бути разом з тобою, які мають закривати дуже багато напрямків. Ця команда формується. І ще раз наголошую принцип, який я завжди сповідую: брати людей кращих, мудріших. І це не завжди має бути той, з ким я маю спільне політичне минуле або майбутнє. Це має бути просто людина, найкраща на сьогоднішній день,
– констатував Садовий.

Нагадаємо, Андрій Садовий заявив, що братиме участь у президентських виборах 3 жовтня. Згодом міський голова Львова зауважив, що зголосився на такий крок, оскільки хоче модернізувати Україну та зробити її успішною.