Голосування за дострокове припинення депутатських повноважень Романа Любицького у Львівській районній раді відбулося 5 березня. Це рішення підтримали більшістю голосів.

Варто знати Журналісти медведчуківських ЗМІ "перебираються" на львівський канал: як він отримав ліцензію

До слова, у міському осередку "Свободи" вже повідомили, що в районній раді Любицького замінить Володимир Харчук. У часи президентсва Петра Порошенка він працював у Львівській ОДА, коли ту очолював Олег Синютка.

Коротко про скандал з "Першим незалежним"

  • Після санкцій проти Віктора Медведчука й Тараса Козака в Україні заблокували телеканали, які офіційно належали останньому.
  • Тож члени проросійської "Опозиційної платформи – За життя" почали шукати шляхи для продовження своєї пропаганди. Підвернувся варіант з львівським каналом "Перший незалежний".
  • Оформили все таким чином, буцімто купили телеканал самі журналісти. Статутний капітал ТОВ, яке його оформило на себе, становив аж цілих 100 гривень.
  • По інший бік трансферу був Роман Любицький – депутат Львівської райради й не остання людина в місцевому осередку "Свободи". Та після гучного скандалу партія від нього відреклася.