Про це український політик повідомив у своєму фейсбуці. Свій допис у соцмережі він проілюстрував фотографією із Тихановською.

Раніше "Свободу політв'язням": у Львові вшанували річницю протестів у Білорусі – фото і відео

У Львові з'явиться хаб для білоруських журналістів

Садовий наголосив, що Львів є містом вільних людей. Він щасливий, що вдалося допомогти білоруським друзям, які зараз як ніколи потребують підтримки і захисту.

Домовились із пані Світланою про відкриття у Львові медіахабу для незалежних білоруських журналістів. Жыве Беларусь! Слава Україні,
– зазначив мер міста.

Нещодавно Тихановська відвідала із робочим візитом США. У Вашингтоні вона зустрілася із президентом Байденом й обговорила з ним кризу в Білорусі.

Що відомо про Економічний форум у Карпачі

Джерело: Укрінформ

  • Масштабний захід розпочався у польському місті Карпач 7 вересня. У 2021 році форум – ювілейний, його проводять вже втридцяте.
  • Подія зібрала близько 3 тисячі учасників. Серед них – українська міністерка соцполітики Марина Лазебна та колишній прем'єр Володимир Гройсман.
  • За попередньою інформацією, на Економічний форум у третій його день завітає й чинний український прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
  • Гасло заходу у 2021 році: "Європа у пошуках лідерства". Однією з тематичних частин події буде "Український форум".
  • Його учасники обговорять такі питання, які стосуються бізнесу, політики, безпеки, клімату, охорони здоров'я й подолання наслідків COVID-19.

Текст допису Андрія Садового у фейсбуці:

"На полях Економічного форуму у Карпачі провели зустріч із Світланою Тіхановською. Львів — місто вільних людей. Я щасливий, що сьогодні ми маємо можливість протягнути руку допомоги нашим білоруським друзям, які сьогодні як ніколи потребують підтримки і захисту. Домовились із пані Світланою про відкриття у Львові медіахабу для незалежних білоруських журналістів. Жыве Беларусь! Слава Україні!"