Про це він заявив в інтерв’ю виданню "the Бабель".

Читайте також: Садовий зізнався, чи буде об'єднуватися з іншими кандидатами на виборах

"Щоб мене не мучила совість, що я не зробив те, що мав зробити", – зазначив Садовий

Він підкреслив, що має велику подяку і шану до львів'ян за ту довіру, яку вони йому висловили, проте не може завжди бути мером Львова.

Я не можу все своє життя працювати міським головою... Але щоб усі міста були успішними, потрібні якісні зміни. Моє завдання – вивести країну на іншу орбіту розвитку,
– сказав він.

Також, міський голова Львова зауважив, що під час передвиборчої кампанії буде пропонувати людям ідею модернізації країни.

"Ми на десятки років відстали від світових лідерів. Якщо ми не об’єднаємо інтелект і силу нації, можемо просто загинути, ніхто у світі нас сьогодні не чекає. По-друге, потрібно повернути молодим українцям віру в свою країну. Без цього немає майбутнього. І, по-третє, необхідно розірвати коло політичної корупції. Моя велика мета — побудувати успішну країну, хочу це зробити і готовий покласти своє життя на це", – наголосив Садовий.

Нагадаємо, 3 жовтня мер Львова Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах Президента України. Також, він пообіцяв найближчим часом оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори, та закликав до об'єднання усі сили, які підтримують ідею "рішучих змін".