Інцидент трапився у гуртожитку №4, що на вулиці Пасічній. За словами студентів, умови проживання в ньому просто жахливі.

Цікаво Камера не вимкнулась: студенти львівського вишу кохалися під час онлайн-лекції

У гуртожитку від стіни відвалились умивальники

Мережею шириться відео, на якому студент Львівського національного університету Франка показує жахливі умови проживання у гуртожитку №4.

Я приходжу в гуртожиток. До умивальників, просто почистити зуби в неділю ввечері, й бачу це, – розповідає студент.

На відео видно розтрощені умивальники, які лежать на підлозі. На стіні залишився лише один. Навколо дуже брудно – на підлозі лежать шматки відбитої плитки та штукатурки.

Студенти вже не вперше скаржаться на жахливі умови у гуртожитках. Зокрема, у мережі з'явилося відео, на якому видно, як у технічному приміщенні протікає труба. Усю кімнату заповнило водою.

"Кухні жахливі: на підлозі порваний і відірваний ламінат. Таргани – всюди", – розповіла одна зі студенток.

Дивіться відео з гуртожитку ЛНУ:

Коротко про схожі випадки в українських освітніх закладах

  • В Одеському університеті імені Мечникова обвалилася частина штукатурки. Інцидент трапився прямісінько посеред лекції.
  • В одній із Дніпровських шкіл зі стелі посеред уроку впала лампа. Вона зависла на дротах, а дітей засипало тиньком. Вчителька одразу ж заборонила їм фотографувати та розповідати про це батькам.
  • Студенти Національного авіаційного університету розповіли про жахливі умови у гуртожитку. Керівництво вишу назвало усе фейком, а фото – старими. Однак студенти наголосили, що вони не брешуть, та показали нові моторошні світлини кімнат у гуртожитку.
  • У жіночому душі гуртожитку Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського знайшли камери відеоспостереження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження і почали шукати порушника.
  • Батько першокурсниці Сумського педагогічного університету показав фото жахливих умов у гуртожитку вишу. Там можна побачити умивальники без кранів, ліжка без матраців та газову плиту без ручок.