Собака об'їздила з господарями вже 14 країн Європи. Заглядала у печери, підіймалася в Татри, плавала на кораблях Адріатикою. Побували родиною і на Чемпіонаті світу з футболу у Хорватії. Там, до речі, є спеціальний пляж для собак.

Читайте також: "Поважай життя тварин, а то як лох!": яскравий фоторепортаж з маршу за права тварин у Києві


Лада з господинею Наталією

"Є такий пляж, на якому для собак є пиво, морозиво, піца, фреш. І навіть дошка для серфінгу. Тож якщо собачки хочуть кататися на хвилях – будь ласка", – розповів господар Лади Ігор Замлєлов.

А у Відні, виявляється, для чотирилапих влаштовують навіть Oktoberfest, як у Мюнхені для людей. Кілька пляшечок пива та піцу привезли і додому. Та триматимуть до дня народження Лади. Їй скоро 12.


Лада встигла побувати у 14 країнах Європи

Пиво для собак, як і вино для собак і котів, не містить алкоголю. І робиться не для того, щоб споювати тварину, а для того, щоб тваринка мала можливість те саме робити з вами, в компанії,
– зазначив Ігор.

За своє життя Лада також плавала на гондолі у Венеції, захищала від левів господарів у зоопарку у Чехії та була у Віденській опері.


У подорожах Ладі доводилось навіть "захищати" господарів

Куди ж поїдуть далі, родина думає. І закликає господарів тварин не боятись незручностей та брати домашніх улюбленців з собою у подорож.