Суд щодо незаконної забудови тривав з 2007 року, тому за цей час її постійно перепродавали. Лише у 2016 році Вищий господарський суд ухвалив рішення про її знесення.

Читайте також: Об'єми будівництва в Україні нечувано зросли: промовисті цифри

Виконавча служба почала роботу о 6 годині ранку і вже через дві години практично повністю знесла будівлю.


У Львові знесли незаконну будівлю

Зауважимо, мерія Львова видала дозвіл на будівництво на цій вулиці тимчасового павільйону ще у 2004 році. Проте, замість нього збудували капітальну двоповерхову споруду.

За даними Zaxid.net, незаконну споруду збудувало ТОВ "Старий лицар", власницею якого є Галина Сарновська. Власники незаконної будівлі переконують, що мають на неї право власності, і вже збираються позиватися до суду через знесення.


Знесення незконного будівництва у Львові

Мер Львова Андрій Садовий пояснив, чому у Львові не так часто зносять незаконні будівлі.

Чому таких випадків не так багато, як всім би хотілось? Бо ми діємо виключно в рамках закону, і зносити такі будівлі можемо лише після рішення суду. Суд конкретно по цій будівлі тривав з 2007 року. Ця історія як і знесення 7-поверхівки минулого місяця – наша чітка позиція і сигнал всім – краще, навіть, не починати будувати поза законом. Втратите все,
– наголосив Садовий.

Яку ще незаконно будівлю знесли у Львові? Наприкінці квітня у місті закінчили демонтаж 7-поверхового будинку на вулиці Личаківській, 259, який звели без необхідних дозвільних документів. Це був перший випадок в Україні, коли зносили незаконну новобудову, після рішення суду.

Будівлю звела фірма ТзОВ "Лідер Моноліт", що належить відомому у Львові бізнесменові Богдану Копитку. Багатоповерхівка була збудована без належних містобудівних умов та обмежень та з внесенням неправдивих даних у декларацію про початок будівельних робіт.

Окрім того, у Львові мають знести ще одну незаконну будівлю – 6-поверховий житловий будинок на вулиці Варшавській, що у Шевченківському районі міста.