Місцеві ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу отримали нового керівника – державну компанію "Нафтогаз Тепло", яка і пообіцяла за кілька днів включити опалення.

До теми! Прогноз погоди на 22 листопада: Україну огорне холод і мряка

Крім того, майже всі працівники оформлені на роботу та вже отримали перші виплати заробітної платні.

Зауважимо, що ремонтні бригади Львівтеплоенерго працювали над ліквідацією поривів на теплових мережах у Новому Роздолі. До роботи було залучено 7 осіб і 2 одиниці техніки.

Львівтеплоенерго допомагали колегам вирішити проблему
Львівтеплоенерго допомагали колегам вирішити проблему

"Завдяки допомозі працівників і техніки Львівтеплоенерго було ліквідовано пориви на теплових мережах у Новому Роздолі і запущено теплопостачання", – наголосила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Що відомо про відсутність тепла на Львівщині

Раніше повідомлялося, що понад 30 тисяч жителів Нового Роздолу залишились без тепла і місто опинилось на межі колапсу. Місцева ТЕЦ практично не працювала, а більше ніж половина працівників звільнилися з роботи через невиплату зарплати.

Зазначимо, що належали станції фірмам братів Дубневичів і з минулого року були під арештом у справі про крадіжку газу. ТЕЦ мали тимчасову компанію-управителя, яка провалила підготовку до опалювального сезону, бо заборгувала 380 мільйонів за спожитий газ.