У змаганнях дорослих команд українці отримали звання абсолютного чемпіона світу. На другому місці опинилася команда Болгарії, третє відійшло збірної США. У командному заліку збірна України завоювала 3 золоті і 1 срібну медаль. В особистому заліку троє українських спортсменів вибороли срібло, двоє – бронзу. Призові місця наші спортсмени посіли в п'яти різних класах ракет.

Юніорська збірна України відмінно виступила в класі S9A (на тривалість польоту з ротором). У ньому вона заробила 1 золоту медаль в командному заліку, а також 1 золоту і 1 бронзову медалі в особистому. Це подарувало їй четверте місце в абсолютному заліку, а кращими юніорськими збірними стали команди Словаччини, Польщі та Китаю.